Taneční kroužek
Poslední letošní setkání tanečního kroužku jsme si díky krásnému letnímu počasí užily venku na čerstvém vzduchu. Společně jsme si zatančily naše oblíbené choreografie, které nás provázely po celý školní rok a na které budeme rády vzpomínat.
Na závěr jsme si připravily příjemný společný piknik. Nechybělo dětské šampaňské ani různé dobroty a pochutiny, které si žákyně přinesly z domova. Celé odpoledne se neslo v pohodové a veselé atmosféře.
Děkujeme všem rodičům za podporu během celého roku a také za občerstvení, které pro děti připravili. Velké poděkování patří samozřejmě i všem tanečnicím za jejich energii, nadšení a radost z tance.
Už teď se těšíme na další společný taneční rok! 💃☀️🥂